https://arshonline.ir

شناسه خبر :172
جمعه, ۷ خرداد ۱۴۰۰

بناب- امام جمعه بناب گفت: عزت، اقتدار و سربلندی نظام و کشور مرهون حسن اجرا و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.


به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی امروز در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه امنیت و آسایش مسلمانان در مقابل دشمنان به مقاومت و تقوای الهی بستگی دارد؛ افزود: در ۴۲ سال گذشته آنچه به اثبات رسیده، هرجا مقاومت شده و پشت سر ولایت فقیه حرکت شده، نقشه‌های دشمنان نقش برآب شده و هرجا بی تقوایی و کوتاهی شده به همان اندازه جبهه حق ضرر دیده و دشمنان به اهداف خود دست یافته‌اند.

وی همچنین با بیان اینکه انتخابات پیش رو به یک کابوس برای دشمنان تبدیل شده است؛ گفت: در هر انتخابات دشمنان نظام بسیج می‌شوند تا مسلمانان را از حضور در پای صندوق‌های رأی دلسرد کنند و تمام رسانه‌های خود را نیز به این امر معطوف کرده‌اند؛ لذا حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی پشتوانه عظیمی برای نظام است.

خطیب جمعه شهرستان بناب خاطرنشان کرد: حسن اجرای انتخابات و مشارکت حداکثری در ۴۲ سال گذشته باعث شده این ملت را در برابر دشمنان سرپا و با اقتدار نگه دارد و این عظمت و اقتدار ملت ایران است که توانسته ابهت قدرت‌های جهانی را از سر راه برداشته، به کاخ سفید زلزله بیندازد و پس لرزه‌های آن نیز دامنگیر اسرائیل غاصب شد که غزه را پیروز میدان کرد.

حجت الاسلام باقری بنابی پیروزی غزه در برابر رژیم غاصب را دستاورد بزرگ دانست و افزود: علیرغم حمایت تمام قدرت‌های شیطانی از رژیم صهیونیستی در مقابل غزه درمانده شدند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب با بیان اینکه در داخل کشور مشکل داریم، علی الخصوص مشکلات اقتصادی که باید هرچه سریع‌تر به وضعیت موجود سروسامان داده شود؛ اظهار کرد: اما دستاوردهای بزرگی که به دست آمده کم نیستند.

حجت الاسلام باقری بنابی تصریح کرد: شرکت در انتخابات رأی به اسلام است و قطعاً مشارکت بیشتر موجب خوشحالی دوستان و مشارکت کمتر موجب خوشحالی دشمنان خواهد شد. لذا رأی ندادن گناه کبیره است.

وی در ادامه خطبه‌های نماز جمعه بناب تأکید کرد: وظیفه یکایک ماست که مردم را به حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح تشویق و ترغیب کنیم؛ چرا که انتخابات حیثیت و شرف ماست.

پ
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظری شما:
قوانین ارسال نظر
قوانین ارسال نظر

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر خودداری نمایید.

لطفاً نظرات صریح و واضح باشد.

دیدگاه هایی که به غیر از زبان های تورکی و فارسی باشند منتشر نخواهند شد.